CHINO TANKE HLAČE

49.95

Hlače so v oprijetem kroju (slim fit). Narejene so iz prijetne bombažne mešanice. Zapirajo se z zadrgo in gumbom. Dva  žepa imajo na sprednji strani in dva prišitra žepa na zadnji strani.

Počisti
4GV355897 ,

Sestava:

98% bombaž, 2% elastan

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Barva

, , , ,

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close