BOLERO SUKNJIČ

89.95

Bolero je narejen iz prijetne viskozne mešanice, ima okrogel ruski ovratnik, rokave ki segajo do komolcev in se zapira z maxi gumbi.

Počisti

Sestava:

48% poliester, 26% viskosa, 25% lan, 1% elastan

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close