BERMUDA HLAČE NA VISOK PAS

59.95

Bermuda hlače na visok pas se zapirajo s skrito zadrgo in gumbom. Spredaj imajo naborke in so zlikane na gubo. Imajo dva stranska žepa in dva navidezna žepa na zadnji strani.

Počisti
4JRQ592M6 ,

Sestava:

55% lan, 45% viskoza

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Barva

,

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ročno pranje pri temperaturi, ki ni višja od 40°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno profesionalno blago kemično čiščenje

Košarica

close