ASIMETRIČNO KRILO Z ŽEPOM

59.95

Midi krilo asimetrične dolžine  na visok pas se zapira s skrito zadrgo na zadnji strani. V pasu se zaveže s trakom in ima velik žep s poklopcem na desni strani krila.

Počisti
4EE7505Z7 ,

Sestava:

69% bombaž, 27% poliester, 4% elastan

Barva

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci
  • Likajte pri nizki temperaturi
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close