ASIMETRIČNO KRILO NA PREKLOP

59.95

Krilo na preklop je srednje dolžine in asimetrične oblike ter se zapira z zadrgo in trakom ob strani.

Počisti
4JRQ506I7 ,

Sestava:

55% lan, 45% viskoza

Barva

, ,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroj
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno profesionalno blago kemično čiščenje

Košarica

close