7/8 ŠIROKE LANENE HLAČE

69.95

Hlače na visok pas, iz prijetne mešanice lana in viskoze, se v pasu zavežejo na vrvico in  imajo dva stranska žepa.

Počisti
4JRQ55CG7 ,

Sestava:

55% lan, 45% viskoza

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ročno pranje pri temperaturi, ki ni višja od 40°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno profesionalno blago kemično čiščenje

Košarica

close