7/8 ŠIROKE HLAČE NA GUMICO

79.95

7/8 široke hlače so narejene iz 100% viskoze. Hlače imajo v pasu elastiko in vrvico, ter dva stranska žepa.

Počisti
4XFL55CH7 ,

Sestava:

100% viskoza

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Ne perite v pralnem stroj
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Likajte brez pare pri nizki temperaturi
  • Dovoljeno profesionalno blago kemično čiščenje

Košarica

close