7/8 HLAČE NA VISOK PAS

69.95

Hlače 7/8  ravnega kroja, na visok pas, so narejene iz prijetne viskozne mešanice. Zapirajo se s skrito zadrgo, gumbom in kovinsko sponko. Ob straneh imajo dva žepa, dva žepa pa sta dodana tudi na zadnji strani.

Počisti
4ANK55AZ6 ,

Sestava:

77% poliester, 15% viskoza, 8% elastan

Barva

,

Velikost

IT 38 (SLO 34), IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close