7/8 HLAČE NA ELASTIKO

53.95

7/8 hlače, narejene iz prijetne mešanice viskoze, se zapirajo z zadrgo in gumbom ter imajo elastiko v zadnjem delu pasu in imajo dva stranska žepa.

Počisti
42AT55CM7 ,

Sestava:

63% poliester, 33% viskoza, 4% elastan

Barva

,

Velikost

IT 40 (SLO 36), IT 42 (SLO 38), IT 44 (SLO 40), IT 46 (SLO 42), IT 48 (SLO 44)

Tabela velikosti Sisley

VELIKOST384042444648
PRSNI KOŠ (v cm)8084889296100
PAS (v cm)626670747882
BOKI (v cm)889296100104108
NOTRANJA DOLŽINA HLAČNICE (v cm)797981818383
DOLŽINA ROKAVA (v cm)7778.58081.58384.5

Vzdrževanje

  • Perite na temperaturi, ki ni višja od 30°C
  • Ne belite
  • Ne sušite v sušilnem stroju
  • Sušite v senci, ožeto in obešeno na vrv
  • Likajte brez pare na temperaturi, ki ni višja od 110°C
  • Dovoljeno je kemično čiščenje z blagimi čistilnimi sredstvi

Košarica

close